SHITET BMW X6 XDRIVE 3.0D gjendje super

18 000 EUR

Shitet nga: Amarildo 17 Gush 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X6
SHITET BMW X6 Xdrive 3.0D ne Korce
FULL OPTION ME PANARAMA
KAMIO DHE MOTOR ZF ME 9 MARSHA.
270.000 KM

GATI CDO MOMENT PER PROVE

Cmimi i pa diskutishem. Nese jini te intersuar na kontaktoni, ju lutem vetem njeres serioz!
Amarildo
0693854177
Leaflet
Në fillim