Okazion

16 000 EUR

Shitet nga: Leonard 20 Sht 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X6
Shitet BMW X6 full option e ardhur nga Florida, në gjendje super, me garanci motorrike. Sedilje lekure dhe të personalizuar dhe shumë ekstra të tjera. Pa takse luksi.
Në fillim