Okazion! Cmim i padiskutueshem!

15 800 EUR

Shitet nga: Leonard 08 Tet 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X6
Shitet BMW X6 e arshur nga Florida, full option, me garanci kilometrazhi. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, me targa shqiptare dhe pa takse luksi.
Leaflet
Në fillim