Bmw x6

Shitet nga: Reii 12 Qer 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

16 900 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X6
Pershkrimi👉Bmw eshte ne gjendje perfekte cdo sherbim i berre ne kohe dhe cdo gje i esht ven origjinale Bmw...Luk M parakolp prapakolp disqe,goma te sapo vena,drita xeno,baxho xhami,music Boss...Te marrin kliente Serioz
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim