BMW X6 Okazion!!!

Shitet nga: Leonard Sot 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

17 900 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X6
Shitet BMW X6 full ekstra, 3.0, pa takse luksi, Xdrive, viti 2009, ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. E importuar nga Florida, 106 milje me garanci dhe te gjitha serviset e kryera ne USA. Te gjitha taksat e paguara per nje vit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim