Bmw x6 drive

Shitet nga: Alvin 22 Korr 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X6
Bmw x6 350 biturbo ,cdo sherbim te kryer ne koh,kamio me 2 vite garanci,goma te reja,xhamat origjinal te zinj,luk M performance,dritat me sensor shiu,sensor dhe kamera parkimi,bazho xhami.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim