SUPER OKAZION BMW X6-3.5 Benzin X-DRIVER VITI:2009

12 999 EUR

Shitet nga: elvis 15 Sht 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X6
BMW X6-3.5 Benzin X-DRIVER , Viti Prodhimit 2009 me 159.000 km , e sapo ardhur , me dogan te paguar , gati per targa , e pa perdor ne Shqiperi , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , sedilje elektrike + memory + fryrje + cfryrje , navigator , cd player , klima bizonale , TV per pasagjeret mbrapa , disqe alumini , pedana anesore , drita kseno , baxha , perde ne panel , kamer parkimi , sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—12999 Euro Super okazion
Leaflet
Në fillim