SUPER OKAZION BMW X.6 3.0 NAFT 13999.

13 999 EUR

Shitet nga: elvis 15 Sht 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X6
BMW X6-3.0 Diesel , Viti Prodhimit 2010 me 204.000 km , sallon lekure te bardhe , sedilje elektrike , navigator , cd player , disqe alumini gomat e reja , xhama te zinj origjinal , pedana anesore , marsha ne timon , sherbimet e sapo bera , vaj filtra motorri kamjo te sapo nderruara , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—13999 Euro ky cmim per vetem 48 ore!!!!
Cel-0696169006
Leaflet
Në fillim