Shitet x6 2010

18 000 EUR

Shitet nga: Gopi 28 Gush 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X6
Shite x6 2010 me dogane te sapo prere dhe e sapo targuar.
Leaflet
Në fillim