Riparojme navigator,centralin kambio,bllok komande

0 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Roland 16 Tet 13:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Jepet Ap 2+1 me QERA mbas Spitalit Ushtarak Laprak 350 EUR
SHITET Ap 2+1 ne Fresk prane Restorant QESARAKA 63 000 EUR
SHITET Ap 1+1 tek pista Teuta Plazh Durres 22 000 EUR
SHITET Kompleks Biznesi ne Kamez 990 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X6
Ne Durres, ELEKTROSERVIS Laboratori me i ri elektronik i specializuar ne riparimin e pjeseve elektronike te automjetit tuaj. Riparojme Navigator, bllok komandimi, amplifikator, centraline kambjo, centralina te ndryshme te cdo lloj marke dhe modeli. Cdo riparim ne laboratorin tone ka 1 vit garanci.
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0694036006
E-mail. info@elektroservis-al.com
Ose jeni te mirepritur ne Adresen
DURRES. Rruga Kristaq Rama prane Sheshit Azem Hajdari ngjitur me Dyqanin Neranxi
Roland
  Online
0684109062
Leaflet
SHITET apartament 2+1 prane 21 dhjetorit 56 000 EUR
Ap 2+1 Plazh Durres prane Hotel Adriatik 47 000 EUR
SHITET dyqan me siperfaqe 160 m2 ne Durres 260 000 EUR
SHITET Ap. 1+1 ne Sarande 34 000 EUR
Në fillim