Bmw x6 50i motorr 4.4 litra twin turbo me 410 kuaj

17 500 EUR

Shitet nga: joni 17 Sht 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X6
>Eshte individuale .
>Km origjinale 210 mi (Kontroll ku te duan per km).
>Me ekran ne xham.
>Me tv mbrapa.
>Sendilje full me palosje fryrje dhe memorie.
>Kamer dhe sensor parkimi.
>Baxha xhami.
>Disqe 20 inch sport.
>Gomat 80%.
>Auto hold kur frenon.
>Bagazhi me buton hapje dhe mbyllje.
>Keyles go hapet mbyllet dhe ndizet pa perdor celsin.
>Dritat inteligjente te gjatat ndizen vet dhe levizin sipas terrenit.
>Shume e paster jasht dhe brenda.
>Amortizatoret me te mirat te bmw sport inteligjent sipas kthesave. adaptohen automatikisht.
>Kondicioner 4 zona - 2 para dhe 2 mbrapa.
>Cmimi i diskutueshem .TE INTERESUARIT 0696350000
Leaflet
Në fillim