Bmw x6 3.5 xdrive

15 600 EUR

Shitet nga: Edi 20 Tet 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X6
Bmw x6 3.5d xdrive
Bmw Individual
Full options
2 pale disqe. Goma dimri dhe vere
Letrat e makines te paguara per 1 vit (pa takse lluksi)
Leaflet
Në fillim