Shitet Ose Nderrohet X5.Viti 2009.Cmimi 13000 €

13 000 EUR

Shitet nga: Xherli 31 Korr 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
Shitet ose nderrohet X5 e viti 2009.Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.Makina ka 220000.Makina i ka te gjitha sherbimet e bera.Makina eshte 7 vendeshe dhe komplet panoram.
Leaflet
Në fillim