BMW X5 MOTORR 3.0 DIZEL MUNDESI NDERRIMI FULL

Shitet nga: AUTO EUROPA Dje 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
BMW X5 3.0 DIZEL VERSION EUROPIAN .MAKINA ESHTE 28.11.2007 .MAKINA KA 260000KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH.DHE ESHTE FULL FULL. MAKINA KA NGJYRE TE VECANTE BLU PERLE ME SHKELQIM.NUK KA ASNJE GERVISHTJE.NDEZJE PA QELES ME ANE TE SHENJES SE GISHTIT START/STOP.KOMPLET VESHJET BRENDA ALUMIN ORIGJINALE TE BERA ME POROSI .MAKINA ESHTE KOMPLET PANORAMIK.SEDILJE ME NGROHJE PARA DHE MBRAPA .PEDANA ALUMINI.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI .ME EKRAN TE MADH.ME SESNSOR PARKINGU ORIGJINAL.ME TV PARA.PASQYRA ME PALOSJE DHE 9ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 19.DRITAT KSENON DHE BIKSENON.TAPICERI LEKURE NGJYRE GRI KASHMIR ORIGJINALE E FABRIKES TAVANI SIPER PANORAM. MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO TAMBURE PARA MBRAPA FERROTA PARA DHE MBRAPA.E SAPO ARDHUR E PA PERDORUR FARE NE SHIPRI.ME NDERRIM KA CMIM TJETER.DENI.---FACEBOOK---INSTAGRAM---AUTO EUROPA---VIBER--WHATSSAP--0694904044--0697923400
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim