⛔️⛔️Bmw X5 F15 luk M black edition⛔️⛔️

28 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Town Dje 22:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Town
✅ Shitet ford focus 1.6 benzine 2006 ✅ 3 200 EUR
✅ Shitet Opel combo 1.4 benzine ✅ 3 100 EUR
✅ Citroen C4 Grand Picaso 2.0 Diesel 7 vendesh ✅ 3 900 EUR
✅ Okazion Mercedes Benc Sprinter 515 Cdi ✅ 20 700 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
Bmw X5 F15 M packet 2014, 103000km orgjinale 3.0biturbo Benzine makina eshte shum ekonomike pa taks lluksi Full Option ne gjendje shum te mir ,makina ska nevoj per asgje shum shum e paster eshte ber dhe qeramika.Panoramike,Keyless,Dyer me thithje,head up display sport komford eko shum ekonomike si makin‼️dhe shum opsione te tjera,info tel‼️Me letra per nje vit....Makina mbahet ne garazhd❗️
r⛔️Dhe pazar ne cel nuk bejm⛔️


Tags : MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 sline rs cls 320 350 400 500 63 amg FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat rav ml qashqai nissan touareg rav4 jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo 4x4 range rover chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina corola land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA Okazion LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo
Auto Town
Shitje Makinash te importuara nga zvicra Nderrime makinash
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga 5 maji, 200 metra nga Concord Center Tregoje në hartë
0696596666
https://instagram.com/auto_town?igshid=12gzygg0wz51m
Auto Town
  Online
0698222273
Leaflet
Auto Town
✅ Peugeot 107 Automat Okazion ✅ 3 500 EUR
✅ Shitet Toyota Avensis 2.0 Benzine ✅ 4 999 EUR
✅ Citroen C4 Grand Picaso 2.0 Diesel 7 vendesh ✅ 3 900 EUR
✅ Okazion Benc C class 240 Automat ✅ 4 300 EUR
Në fillim