BMW X5-3.0 Diesel X-DRIVER

14 500 EUR

Shitet nga: Besi 30 Pri 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
BMW X5-3.0 Diesel X-DRIVER , Viti Prodhimit 2008 ) , xhama te zinj origjinal , 7 vendshe , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje , fener stopa FULL LED , sensor & kamera parkimi, full panoramic, pedana a sore, pasqyra Elektrike me palosje, komando ne timon , ndezje me START STOP , klima bizonale , navigator , cd pplayer , bagazhier , sensor dritash kthehen sipas drejtimit te timonit, sensor shiu ,me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike…
Cmimi- 14.500 euro I diskutueshem, me nderriim ka cmim tjeter.
Leaflet
Në fillim