Bkw X5-04 full opsion

6 800 EUR

Shitet nga: Fabio 28 Mar 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
X5. Viti 2004. Automat. Kilom 240 mij. Naft. Me targa shqiptare te sapo bera te gjitha dokumentat e preme deri mars 2018. . E ardhur nga zvicar. Gri. 
Tv. Dvd. Navigator karikator cd. Sedilet me ngrohje. Me memorje dhe fryrje. Pilot automatik.
Sensor parkimi. Kambio te re me 100 mij klm garanci. Vaj e filtra te sapo ndruar. 
Shitet per arsye emigrimi. Cmimi pak i diskutueshem
Leaflet
Në fillim