🇦🇱Autovip.al 🇦🇱X5 350xdrive diesel. 160.000 km

Shitet nga: Autovip.al Dje 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 300 EUR   16 900 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
BMW X5 xDrive diesel. 3.0 Diezel. 7 vende
Cel:0692073444 çdo ditë ora 10:00-20:00 “ per NDËRRIM ka cemim 16000 euro... ” Me doganë TË PAGUAR. Viti 2011. Motor NAFTË. Cilindrata 2993. “JO TAKS LLUKSI” 160 mijë KM me garanci 100%... Tavan PANORAMIK. Kambjo AUTOMATIKE. Sensor PARKIMI,PARA/MBRAPA. KLIMATRONIK,Para/Mbrapa. Serdile ELEKTRIK,MEMORY,NGROHJE. Sallon LËKURE ORIGJINAL. Xhama TË ERRËT ORIGJINAL. Drita Xenon. Drita ELD XENON. Drita AUTO. Drita. MJEGULLE. Radio CD,TEL, Kompjuter BORDI. Timon KOMANDIM ELEKTRIK. Cruise CONTRO. Disqe ALUMINI FABRIKA. Hapje,Mbyllje ME GISHT. Bagazhi ME BUTON. Pasqyra ELEKTRIKE,MBYLLJE. Shina NË TAVAN. Sensor SHIU ETJ.

Na ndiqni ne istagram autovip.al dhe fb o69 2073444
Na vizitoni tek rruga e kavajes, perballe pallatit me shigjeta ↗️↗️↗️↗️↗️🇦🇱
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim