X5 Super full

16 000 EUR

Shitet nga: Elvis Breza 31 Tet 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
X5 3.0sd me 286hp,super gjendje me tgjitha sherbimet e kryera me garanci per cdo lloj problemi,km me liber servisi,e blere ne gjermani ne consesionar te bmw ne dortmund,shume e shpejt,ka cdo lloj opsioni qe ka x5 e ktij modeli,kamera mrapa,sedilje me masazhe dhe nxemje para dhe mrapa,tavan xhami panoram,timon me nxemje,tregues km ne xham,bagazhi mbyllet me buton ,disqe 20 me goma te vena para 1 muaji fhe jan goma src qe dmth edhe po u prishen gomat mund te ecesh per 100 km pa problem te blera 1520 euro.ka 4 dit qe kam ven rrathet e bardhe dhe xenon te reja origjinal me vlere 400 euro,per me shume makina flet vet kur ta shikoni nga afer.cmimi pak i diskutushem
Elvis Breza
0697732888
Leaflet
Në fillim