Shitet BMW X5 3.0D

11 000 EUR

Shitet nga: X5 31 Gush 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
Shitet x5 ne gjendje shum te mir pune shum e vecant dhe e paster. Gati per cfardo lloj prove
Cmimi 11.000 i diskutueshem
Leaflet
Në fillim