X5

5 000 EUR

Shitet nga: Roland Ruci 26 Jan 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Sarandë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
Shirt BMW X5 benzin+gaz motor 300 pa taks luksi ne gjendje te mir pune sallon me shin dhe sendilet me ngrohje kamio automatike x drive me armotizator me susta jo me jastek sherbimet e kryera vaj filtra te bera dekumentat te paguara per 1 vit cmimi 5000 euro I pa diskutushem
Roland Ruci
0699361758
Leaflet
Në fillim