Shitet Bmw X5

0 EUR

Shitet nga: eduart 04 Pri 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Lezhë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
makina eshte ne gjendje shum te mire me te gjitha sherbimet e kryera ne koh
makina eshte full opsion ,
Bmw 3.0 diesel X5 bezhe brenda blu cristalin jashta dhe shm e paster te interesuarit te na kontaktojn ne nr me posht ju flm
mundesi nderrimi
0683010061
eduart
Leaflet
Në fillim