X 5 okazion 4500 euro

4 500 EUR

Shitet nga: Geg gen 27 Gush 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
Shitet x 5 ne gjendje te mire me letra deri qershor 2021 dhe mundesi nderrim
Geg gen
0693478090
Leaflet
Në fillim