Shitet BMWx5

Shitet nga: Gersen muca 28 Gush 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 31 020 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 900 EUR   8 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Bmw x5 viti 2005 full option ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim