Shitet BMW X5 sport

Shitet nga: Turi 15 Korr 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shitet BMW X5 sport Model 2009 e sa po ardhur nga Kandaja, ne gjendie perfekte dhe as nje kilometer ne shqipri, me te gjitha serviset te bera ne kanada e gacme per cdo lloj prove,
SALLON LEKURE
BAXHO PARONAMIK
KAMRA PARA MBRAPA
XHAMA TE ZINJ mbrapa Orgjinal..!
goma 80% te reja
kilometra 191959 ORGJINALE..!!
Cmimi 13,000 € i diskutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim