BMX X5 -02

6 100 EUR

Shitet nga: lorent 23 Mar 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 27 430 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
X5
Makina eshte ne gjendje perfekte.dokumenta te paguara deri ne shkurt 2017.tre pale celsa.liber servisi.km origjinale 212.000.nuk ka nevoje per asgje.super gjendje motorike dhe xhenerike.ardhur nga italia nga nje pronar.navigator.baxho panoramike.disqe 19.cmimi i padiskutueshem
Leaflet
Në fillim