BMW X5

4 800 EUR

Shitet nga: Xxx 23 Sht 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
Shitet bmw x5 n super gjendje sherbime te gjitha t bera n kohe dhe e mbajtur pr qef...te sapo ndruara gomat,amortizatoret,diskofrenat,ferotat,vaj filtra...me pak fjal ska nevoj pr asgj e gatshme per cfar do lloj kontrolli..4800euro i disk.
Leaflet
Në fillim