BMW X5

12 000 EUR

Shitet nga: Bmw 12 Gush 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
SHITET / Ndrohet me makine me te vogel automat
Bmw x5
Viti -2009
Motor 3000 Benzine - gaz
Pa takse luksi
Km -175.000 Origjinale
Timoni me levizje ne fikje dhe ndezje
Bluetooth
Navigator
Dyer dhe bagazh me thithje
Disqe nr 22
Gomat 90%
Tavan panoramik
Sedilje dhe timonin me ngrohje
Drita Bi Xenon
Ndezja Start-Stop
Tavan panoramik
Makina e sapo ardhur nga jasht para 1 muaji e targuar e para 1 jave dhe impjanti i gazit montuar maqedoni para 5 ditesh Lovato..
Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove
Shitet per arsye mosperdorimi sepse jetoj jashte
Cmimi i diskutueshem

Leaflet
Në fillim