BMW X5

4 700 EUR

Shitet nga: Jurgen 24 Korr 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
🚘BMW X5 3.0.Diezel Viti 2002 EX 2005
✅Makina ne Dogane NJE VIT KARTAT E PAGUAR
✅✅Cmimi I DISKUTUSHEM
✅Salloni Lekure
✅Sensor Parkimi
✅Fari Kseno Bikseno
✅Xhama Te Erret Origjinal
✅Klima
Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim.CDO GJE ME PROVE.FLM

✅Sedile NGROHJE
Jurgen
0699694980

WhatsApp:
0699694980
Leaflet
Në fillim