Bmw X5

14 300 EUR

Shitet nga: Kristi Gengo 13 Maj 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
👉Marka: Bmw x5
👉Viti: 2011
👉Kambjo: Automatike
👉Lenda Djegese: Nafte
👉Km:250 000
👉Cel: 069 21 69 875
👉Pershkrimi: Shitet bmw x5d Xdrive pa takse lluksi.
Makina disponon opsione si: Sedilje elektrike lekure me memorje dhe me ngrohje.
Timon me ngrohje dhe levizje me buton.
Kima 4 Zonale.
Navigator, Cd, Aux, Bluetooth, Bagazhier me 6 cd.
Tavani Panoramik.
Kamera dhe sensore parkimi para-mbrapa.
Sensore shiu.
Pasqyra me palosje.
Xhama te zinj origjinal dhe perde anesore.
Ndezje me buton.
Drita automatike.
Gomat 90% te reja.
5 Vendeshe.
👉Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
👉Te gjitha sherbimet e kryera vaj, filtra etj.
👉Cmimi 14 300€ i diskutueshem pasi te shikohet makina nga afer.
Kristi Gengo
0692169875
Leaflet
Në fillim