Bmw X5

14 300 EUR

Shitet nga: Kristi 13 Maj 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
Marka: Bmw x5
Viti: 2011
Kambjo: Automatike
Lenda Djegese: Nafte
Km:250 000
Cel: 069 21 69 875
Pershkrimi: Shitet bmw x5d Xdrive pa takse lluksi.
Makina disponon opsione si: Sedilje elektrike lekure me memorje dhe me ngrohje.
Timon me ngrohje dhe levizje me buton.
Kima 4 Zonale.
Navigator, Cd, Aux, Bluetooth, Bagazhier me 6 cd.
Tavani Panoramik.
Kamera dhe sensore parkimi para-mbrapa.
Sensore shiu.
Pasqyra me palosje.
Xhama te zinj origjinal dhe perde anesore.
Ndezje me buton.
Drita automatike.
Gomat 90% te reja.
5 Vendeshe.
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Te gjitha sherbimet e kryera vaj, filtra etj.
Cmimi 14 300€ i diskutueshem pasi te shikohet makina nga afer.
Leaflet
Në fillim