Bmw x5

5 200 EUR

Shitet nga: Kristi 01 Shk 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
Bmw x5 Benzin-Gaz, 3.0i pa takse luksi sallon lekure , sedilje elektrike , tavan kamosh, baxho, hapje mbyllje qendrore , kamer parkimi mbrapa,disqe alumini 19” plus disqe origjinale me goma dimerore 17”, klima bizonale , tel , tv , navigator ,sistemi audio i gjitha kenwood , komando ne timon ,, komjuter bordi , limtator shpejtesie , angle eyes , drita kseno origjinale..kambio automat...Goma te reja ..….Ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike… ,!!!Vaj filtra vaj kamio, ferota tamburet te reja . —..,FLM Cel-0698454769---VDFClub---Viber—-whatsup
Leaflet
Në fillim