Bmw x5

Shitet nga: Bmw Sot 07:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Bmw x5 3.0 nafte,viti i prodhimit 2004,sensore parkimi para dhe mbrapa,cd player bagazhjer me 6 cd,kamio automatik me 6 marshe,xhamat e zinj origjinale dokumentat te paguara deri ne shtator 2020,sherbimet e kryera makina eshte e gatshme per cdo lloj prove.cmimi 6000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim