BMW X5 xDrive 3.0 U SHITTT FLM MERRJEP

12 000 EUR

13 500 EUR

Shitet nga: Ravin 21 Maj 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
BMW X5 3.0 BENZINE V6 U SHITT

160.000 KM TE CERTIFIKARA NUK KA ASNJE GERVISHTJE.NDEZJE ME ANE TE START/STOP .ME NAVIGATOR TE MADH.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM
ANTIVERBUES. TAPICERI LEKURE NGJYRE KAFE E VECANT SHUM E PASTER.KLIMA PARA-MBRAPA PERDE ORIGJINALE , BAGAZH ME BUTON ROBOTIK KAMERA DHE SENSORE PARKIMI 360 * GOMA POTHUAJSE TE REJA 90 % , PANORAMA , SENDILE MEMORY , FENERE INTELIGJENTE SIPAS RRUGES DHE TIMONIT ME DOGANE TE PAGUAR DHE SIG I VENDIT PER 1 VIT GATI PER TARGA .
Mundesi Nderimi me makine te vogel...

PER ME SHUM INFO KONTAKTONI NE NR E TELEFONIT 0694006361
Ravin
  Online
0694006361
Leaflet
Në fillim