BMW X5 Twin Turbo Benzine

16 000 EUR

Shitet nga: Ravin Dje 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
BMW X5 xDrive
- Motorr 2996 pa takse luksi
- Dyer me Thithje
- Kamera parkimi 360 grade + sensor parkimi
- Bagazh elektrik me buton
- Sallon lekure shum i paster
- Sedilje me ngrohje para dhe mbrapa + timon me ngrohje + memorie
- Klima me 4 zona
- Audio , aux, usb , dvd + radio & navigator
- Timon me ngrohje
- Tavan panoramik
- Pasqyra elektrike me palosje
- Start/Stop Keyless
- Perde origjinale
- Xhama te zinj
- Goma 100 % te reja Disqe 19 Origjinale.
- Makina eshte me dogane te paguar gati per targa , dhe e gatshme per cdo lloj prove .
-Cmimi 16.000 EURO
Leaflet
Në fillim