BMW X5 SAPOTARGUAR

Shitet nga: Ravin Kuqali Sot 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
BMW X5 VITI 2008 3.0 SI BENZIN 272 HP START & STOP ,105000 MILJE AUTOHOLD PER SEMAFOR , PA TAKSE LUKSI ME DOGAN TE PAGUAR PAJISUR ME TARGA PER 1 VIT KILOMETRA ORIGJINALE ME GARANCI , MOTORR 3.0 BENZIN , KLIMA PARA DHE MBRAPA ,PASQYRA ME PALOSJE ELEKTRIKE, TAPICERI LEKURE BEZHE , SEDILJET ME MEMORJE DHE ME NGROHJE , TIMON ME MEMORJE DHE ME NGROHJE , TAVAN XHAMI PANAROMIK ME DY HAPJE ,NAVIGATOR I MADH ME DVD-TV ,DRITA KSENON BIKSENON ME LEVIZJE SIPAS KTHESAVE,BAGAZHI ME BUTON PERDE ORIGJINALE , GOMA TE REJA 90 % , PERFEKTE PER IMPJANT GAZI 100% MAKINA SDO ASNJE SHERBIM DHE SHUM E PASTER SI E RE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim