Bmw X5 mundesi ndrrimi

Shitet nga: Bmw 11 Qer 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 21 580 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shes bmw x5 3.0 nafte makina eshte me letra te paguara deri ne shtator! Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana estetike xhenerike dhe motorike! Makina disponon xhama te zinj origjinal, sensor parkimi , kasetofon funksional me bagazhier, nuk e kap taksa e luksit. Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove, cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim