Bmw x5 e70 okazion 9500 €

9 500 EUR

11 000 EUR

Shitet nga: Coli Sot 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
Bmw x5 3.5 d xdrive biturbo pa takse luksi viti 2009 full opsion
Luk M brenda dhe jasht.

Full Panoramike , Head up display , Pasqyra me palosje , kilometrash ne xham , DISTRONIC , Speed limit , DYERT ME THITHJE , Bagazhi me buton , Sensore parkimi , Xhama te zinj + Perde fabrike , Angel eyes , fenere stopa led , BiXenon ,key less go , Start stop engine , ndezje pa celes , rrimeso drru arre , Sendilje me memory + fryrje + thyerje + dinamike + hapje + komplet elektrike me grohje- ftohje !!!Klima bizonale 4 zonale , Navi te madh multifunksional + ekran mbrapa per pasagjeret , Aux radio nav fm cd etj etj , Auto hold , Timoni me Memory + elektrik + kthehet komplet me nje prerje , Panorama funksionale ,
Tavani i zi , Xhami i pare fotokromatik , Sallon lekure ngjyre zeze super te paster , Telefon bluetooth , Larje fenerash , ddc pdc etj etj etj Shum opsione te tjera mund te shihen nga afer . Super e Shpejte . Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim ta kontrolloni ku te doni..
Leaflet
Në fillim