BMW X5 dizel

5 300 EUR

6 200 EUR

Shitet nga: Bmw 23 Jan 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
Bmw x5 3.0 nafte,viti i prodhimit 2004,sensore parkimi para dhe mbrapa,cd player bagazhjer me 6 cd,kamio automatik me 6 marshe,xhamat e zinj origjinale,4 goma dimerore + disqe,dokumentat te paguara deri ne shtator 2020,sherbimet e kryera makina eshte e gatshme per cdo lloj prove.cmimi 5300 euro
Leaflet
Në fillim