BMW X5 dizel

Shitet nga: lorent 03 Tet 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 26 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
dok dhe sig deri ne shtator 2019.makina ne gjendje perfekte motorike xhenerike.sensor park para prapa.sensor shiu.kamjo e bere e re.tamburo ferota te reja.bateri filtra vaj te porsa nderuar.goma prapa te reja.sallon lekure sedilje me levizje dhe ngrohje elektrike.drita bikseno.vetem shitet.dokumetat te gjitha per nje vit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim