BMW X5 3.5xd performance M

Shitet nga: nardi 12 Nën 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

17 999 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shitet Bmw X5, viti 2011, 3.5d X-drive, performance M, ngjyre e zeze, disqe te zeza, sallon lekure ngjyre e zeze, me tv tek kokat e sedileve, kamera 360*,sedilje me ngrohje para, sensore parkimi para prapa , baxha panorama , busull orientimi , mp3 , aux , bluetooth , usb , navigator , ekran te madh , kilometrazh elektronik ne xham bagazhi mbyllet me buton shume e paster dhe e mirembajtur, goma te reja. Makina sapo ka ardhur eshte gati per targa, ka 215.000 km, nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim