BMW x5 3.5 xdrive

Shitet nga: Bmw x5 09 Sht 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 300 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5

Shitet Bmw X5 3.5biturbo,2995cc pa tax luxi,viti 2010,204000km.sedilje meshini me ngroheje para+mbrapa,komanda ne timon,timon me ngrohje,navigator,radio 6cd,sensor parkimi,camera 3d,baxho panoramike,drita xenon-bixenon,sensor dritash,sensor shiu,xhama te zinj origjinale+perde,etj...servise te gjitha te bera(vaj +filtra motori dhe kambio te sapo ndruara,sherbim motori(tubo vakumi,valvula)te nderuara.makina nuk ka nevoje per asgje.Pa Dogane...cmim i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim