Bmw x5 3.5 x -drive

12 000 EUR

Shitet nga: Eglant 18 Shk 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
bmw x5 3.5 bi turbo , pa takse luksi , makina , eshte me gjendje shume te mire dhe shume e shpejte , ka pasur vetem nje pronar , makina ka dy pal disqe 20 dhe 19 , me goma dimerore dhe verore te sapovenaa t reja Michelin 2019 , makina eshte full opsion , me baxho panoramik , me sistem sos ,
Leaflet
Në fillim