BMW X5 3.5 bi turbo ,,, (m

0 LEK

Shitet nga: EGLANT 26 Nën 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
BMW X5 3.5 bi turbo , . MAKINA KA PATUR NJE PERDORUS DHE ESHTE BLERE E RE , , DISPONON DY PAL DISQE 1 pal 20 me goma verore te reja , dhe nje pale 19 me goma te reja , baxho panoramic ,.Makina eshte ne gjendje perfekte shume e shpejte , dhe shume comfort dhe e manovrueshme, Makina shitet me maresveshje
Leaflet
Në fillim