BMW X5 3.0si benzin/gaz

10 800 EUR

12 000 EUR

Shitet nga: Martin 28 Tet 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
BMW X5 2008 3.0si 272 hp benzin gaz e ardhur nga kanada me 160 000 km origjinale shum e paster si brenda dhe jasht. Sedilje & timon me ngrohje dhe memorje DVD mbrapa xhama te zi origjinal. Te gjitha sherbimet e sapo bera vaj , kandele, ferota, bateri e re, goma te reja me disqe 20’ dritat led Jan vendosur shkall, skara, vetulla, marmita te reja e gatshme per cdo lloj prove. Nuk esht makin tregu e ber per meraklli. Makina nuk ka nevoj per asnje sherbim esht shum ekonomike Dokumenta per nje vit gazi Lavato me 3 vjet garanci. Shitet per arsye mos perdorimi 11000 € i diskutueshem ose nderohet me makin me te vogel.
Leaflet
Në fillim