BMW X-5 Benzin-Gaz 3.0

4 500 EUR

Shitet nga: Bmw x5 03 Dhj 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
Shes BMW-5 3.0 Benzine-gaz te shenuar ne lejen e qarkullimit.
Impianti i gazit i eshte montuar para 6 muajsh me garanci dy vjecare
Makina eshte ekonomike dhe e shpejte full extra ne llojin e saj , sallon lekure shum i paster, sedilje me ngrohje klima me dy zona, pilot automatik goma 80% te reja me letra te paguara deri ne 2020 ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike gjithashtu makina eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj... cmimi 4500 euro i diskutueshem
Leaflet
Në fillim