Autel Skaner Profesional per cdo makine

Shitet nga: Dori 26 Sht 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 4 050 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

900 EUR   5 300 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Autel MaxiCOM Profesional
Ne 12 gjuhe te ndryshme
32GB memorje
Procesor Cortex
Lidhet me 52 lloje makina.
Zbulon dhe fshin cdo gabim ne makine.
OBD2 skaner.

0675636373
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim