2008 BMW X5 benzine + Gaz

Shitet nga: BMW X5 09 Pri 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Korçë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Makina eshte ne super gjendje, kombinim I vecante gri me gri, 260.000 km me garanci, impjanti i sa po montuar Lovatto 1200 euro, gomat 90%, makina eshte shume e paster si nga ana visuale edhe motorike edhe xhenerike, e sapo targuar, siguracion dhe taksa per nje vit, gazi I shenuar ne lejen e qarkullimit. Cmimi i diskutueshem !!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim