Shitet bmw x5

3 700 EUR

5 200 EUR

Shitet nga: Bmw 10 Gush 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
Shitet bmw x5 viti 2002 naft motorr 300 nuk e kap taksa e luksit , kamjo automat me 6 +1 marsha , shum e paster si nga jasht dhe nga brenda ne gjendje te shkelqyer ful opsion cmimi 5200 € i diskutushim tel 0698538670 taksa siguracion deri ne shtator te 2020
Leaflet
Në fillim