BMW X5

4 800 EUR

Shitet nga: Zani 13 Gush 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
Shes BMW X5 3.0 d automatic pa tax lluksi makina esht me gjendje shum te mir esht me timon ne kraun e djatht me dogan dhe letra per nji vit te paguara goma 90% te re Ja makina esht e vitit 2003 Po esht montuar look 2006 !!!
Leaflet
Në fillim